До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

У 2010 році De Beers видобула 33 млн каратів алмазів

 

De Beers опублікувала результати своєї діяльності за 2010 рік, повідомивши про те, що обсяг видобутку алмазної сировини склав 33 млн каратів. Це робить її другою за величиною алмазодобувної компанією в світі після російської АЛРОСА. Російський алмазодобувачів другий рік поспіль утримує лідерство за обсягами видобутку.

Загальний обсяг продажів De Beers Group склав $ 5,88 млрд за весь рік, що на 53 відсотки більше в порівнянні з 2009 роком. Продажі алмазного сировини компанією DTC склали $ 5,08 млрд (в 2009 році $ 3,23 млрд).

Показник EBITDA виріс до $ 1,43 млрд, збільшившись на 118 відсотків у порівнянні з 2009 роком ($ 654 млн).

Високий попит призвів до відновлення цін на алмазну сировину, пропоноване компанією DTC, в середньому на 27 відсотків за рік до рівнів, які виявилися вищими за ті, що переважали до початку економічної кризи.

Значне скорочення власних витрат дало De Beers можливість підтримувати рух грошових коштів на високому рівні, забезпечивши потік вільних грошових коштів в обсязі $ 943 млн (в 2009 році $ 35 млн).

У 2010 році компанія видобула 33 млн каратів алмазів (у 2009 році 24600 тисяч), збільшивши випуск продукції на 34 відсотки.

Після проведення підписки своїх акціонерів на випуск додаткових акцій в обсязі $ 1 млрд група успішно завершила складне рефінансування всіх своїх міжнародних і південноафриканських боргів на задовільних умовах. Терміни погашення всіх позик були продовжені до серпня 2013 року.

В кінці 2010 року заборгованість De Beers третім особам (не акціонерам) дорівнювала $ 1,76 млрд (на грудень 2009 року вона становила $ 3,2 млрд), і коефіцієнт частки позикових коштів за цим боргом, за винятком позик, наданих акціонерами в розмірі $ 790 млн , склав 29,5 відсотка (на грудень 2009 року 52,2 відсотка).

 

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу

 

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія