До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Принципи конструкції і особливості ювелірних прикрас

Принципи конструювання і виготовлення є загальними для всіх ювелірних прикрас.

Одним з традиційних принципів конструювання є збалансованість, рівновага і симетричність по одній або двох осей або по відношенню до основного елементу, наприклад до вставки.Код 6003034, Вага 1.78г

Такі вироби сприймаються як щось спокійне, надійне, врівноважене. Це принцип статичної рівноваги. Проте людське око швидко звикає до такого прикрасі і увагу до нього слабшає.

Принцип динамічної рівноваги полягає в тому, що деякі елементи прикраси знаходяться в обмеженому русі щодо головного нерухомого елемента. Чи все прикраса знаходяться в русі щодо елемента його утримання. Виріб як би грає, що приковує до нього погляд і підвищує увагу.

Інший принцип - компактність прикраси або логічне обмеження в розмірах. Ювелірні прикраси для чоловіків і для жінок повинні відповідати розмірам носіїв.

Нарешті, ще один принцип - це принцип зручності в носінні ювелірної прикраси. Очевидно, що будь-яке прикраса поряд з красою повинно володіти певними якостями, які забезпечують носію відчуття комфорту при їх носінні.

До особливостей ювелірних прикрас належать їх фізичні характеристики та елементи утримання на руці, плаття, у вухах і т.д.

До основних характеристик, що визначає особливість прикраси, відносяться вага, об'єм, стійкість при носінні, лінійні розміри, жорсткість, збереження.

Вага прикраси. Яким він повинен бути - залежить від моди і задумки ювеліра. Важливим у визначенні ваги є і вартість, якщо прикраса виконується з високопробного сплаву дорогоцінних металів. Вага залежить і від особистості носія: чоловік може носити більш масивні прикраси, ніж жінка. Але в будь-якому випадку вага не повинна бути дуже маленька, і не надто велика.
Золото 585
Обсяг прикраси. Це габарити, масивність і опуклість. Незважаючи на красу об'ємних виробів, варто відзначити деяку незручність при носінні їх у повсякденному житті. Зазвичай габаритні прикраси носять по певних свят або при парадному одязі.

Стійкість і рівновага. Це питання завжди виникає і при виготовленні, і при покупці масивних або 
прикрас що підвішуються . Наприклад, кольцо або сережки з масивної верхівкою можуть «завалюватися». Щоб таке кольцо було стійким на пальці, воно повинно щільно сидіти на ньому. У сережках така стійкість досягається конструкцією пружинного замку. Важкі кулони або намиста врівноважуються орнаментом тильного боку.


Розміри. Ця характеристика є дуже важливою. Прикраса має гармонійно поєднуватися з частиною тіла або туалетом. Розміри визначають обсяг, вагу і масивність. Тут під розміром розуміється певний лінійний стандарт, який дотримується при виготовленні прикрас і полегшує їх вибір при покупці.

Жорсткість. Ця узагальнена характеристика, яка може мати безліч значень від абсолютної жорсткості до абсолютної гнучкості. Тому й носяться ювелірні прикраси поділяються на жорсткі (негнучкі), що гнуться, частково гнучкі і гнучкі.

Збереження. Під збереженням слід розуміти незмінність зовнішнього вигляду прикраси. Природно, що в процесі носіння вона деформується, приймаючи дещо інші форми. Це пов'язано з м'якістю і податливістю матеріалу, з якого виготовлено прикрасу. Для уникнення такого ефекту слід вибирати високопробні сплави, а також дбайливо ставитися до самої прикраси.На правах реклами :-))

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія