До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Як вибрати правильний розмір перстня.

 Вибирати перстень в подарунок - дуже відповідальна подія, особливо, якщо мова йде про обручку - кільцо, яке має якомога яскравіше розповісти про Ваші почуття коханій людині. 

           Золото 585 жовте Розміри колець варіюються від 15 до 23. Існують також розміри 15,5; 16,5 і так далі. Ці розміри іноді помилково називають «половинними» - це невірно: 15,5; 16,5; 17,5 і так далі - це повноцінні розміри колець, які позначають внутрішній діаметр кільця в міліметрах. 

 Дізнатися розмір свого кільця дуже просто - достатньо відвідати будь-який ювелірний салон, де продавці - консультанти із задоволенням допоможуть вам. 

 Важливий нюанс: для визначення розміру в більшості випадків використовують два зразки-вимірювача:  
                                    для широких колець 
                                    для вузьких колець 
Вибираючи собі перстень, в якості визначника розміру, переконайтеся, що воно «не тисне» і «не гуляє». При цьому врахуйте, найчастіше розмір пальця зміняться залежно від часу доби, від температури і т. п. Так що буде краще, якщо ви зможете приміряти кільце кілька разів протягом декількох днів або тижнів. В ідеалі - зробити це хоча б три рази. Фахівці НЕ радять: 

вибирати розмір кільця вранці (легкі набряки),
після занять спортом (та ж причина)
під час менструації
в занадто жарку чи холодну погоду
«Останню примірку» кольця потрібно проводити, коли ви спокійні, а температура вашого тіла в нормі. Тепер ви точно знаєте розмір вашого пальця і з легкістю будете робити покупки в інтернет-магазині. 

Як самостійно купити собі кільце ми розібралися, але ось що робити, якщо ви хочете піднести кільце в подарунок і розмір його вам невідомий. Звичайно, найкращий спосіб просто запитати про розмір кільця, але він не завжди прийнятний, особливо, якщо Ви хочете, щоб подарунок став справжнім сюрпризом. Тому й доводиться вдаватися до різних хитрощів, адже дуже важливо знати точний розмір кільця, тому що повернути його в магазин буде важко. За правилами, ми не приймаємо назад і не міняємо якісні ювелірні вироби, хоча для постійних клієнтів, звичайно, можливі виключення. 

Отже, якщо запитати прямо про розмір кільця - не кращий вихід, ось кілька способів, як дізнатися розмір пальця. 

Взяти інше кольцо тієї людини, якій Ви зібралися робити подарунок і точно виміряти його внутрішній діаметр. Будьте дуже уважні, помилка буквально на підлогу міліметра - і Ваш подарунок буде затісний або, навпаки, бовтатися на пальці. 
Позичити кільце на «примірку» непомітно, щоб дорогою Вам людина не почав бити на сполох з приводу зниклого прикраси.
Можна скористатися штанген-циркулем, щоб отримати найбільш точні результати.
Покладіть кільце на аркуш паперу і обведіть ручкою по внутрішньому контуру кільця. Або поверніть аркуш паперу в трубочку і просуньте її в кільце (папір повинна щільно прилягати до металу), закріпіть трубочку. Ювелір без праці визначить розмір пальця вашої коханої по цим нехитрим пристосуванням. 
Ще один спосіб, як за допомогою паперової смужки визначити розмір кільця. Пропонуємо Вам просто вирізати смужки відповідної довжини, скріпити їх по краях і «приміряти» паперове колечко. Зверніть увагу, що смужку бажано склеїти в кільце - якщо Ви просто обмотайте її навколо пальця, то це не приведе Вас до вірного результату. (Надрукувати сторінку для визначення розміру кільця) 
Ще одне питання, з яким напевно стикалися ви або ваші близькі: ідеально сидить кільце раптом стало завелике або замало. Це природно: людина худне або поправляється, змінюється і розмір пальця. Не впадайте у відчай, кільце може бути розтягнуте або стисло. 

Процедуру цю виконують практично у всіх ювелірних майстерень і вартість її не висока. Багато кілець можна стиснути і розтягнути без утворення шва. Якщо кільце має вставки, процедура ускладнюється тим, що камінь треба додатково зміцнити в оправі. Але для кваліфікованого ювеліра це не становить труднощів. Проблема з'являється лише у випадку, коли кільце має гравіювання, так як вона може бути безповоротно зіпсована

 

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія