До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Історія появи обручальних колець багата і вельми цікава.

У італійському місті Перуджі, як сама священна реліквія, зберігається кольцо з аметистом, яке старець Йосип в момент заручення надів на палець юної діви Марії.

Пізніше, приблизно в II ст. н.е., християнська релігія зміцнила цю традицію, ввівши обмін кольцами в шлюбну церемонію в якості обов'язкового і найважливішого атрибута.

У російської православної церкви з 1775 р. обряд заручин і дарування колець був з'єднаний з церемонією вінчання. Обручки з тих пір називаються також вінчальними або весільними.

Ставлення до обручки у всіх народів і в усі часи було незмінно шанобливим і навіть трепетним - як до найдорожчої сімейної реліквії, символу вічності подружнього союзу.

Змінювалися епохи, світогляди, звичаї, але символічне значення обручок залишалося незмінним. Їх форми і фасони, навпаки, зазнавали значних змін.

Колись обручки робили з заліза, із золота, з додатковими прикрасами або без них, з однаковими вставками або з різними для чоловіка і дружини.

У XV ст. при королівських дворах Європи увійшли в моду обручки з індійськими алмазами. Історики вважають, що перше таке кільце в 1477 р. отримала Марія Бургундська, дочка французького короля Карла Сміливого, під час заручин з Максиміліаном Австрійським.

Були часи, коли обручки з діамантами вважалися недозволенною розкішшю, ознакою марнотратства, поганим тоном і навіть безглуздям. Проте всі історики та фахівці в області ювелірної справи одностайні в тому, що з відкриттям бразильських (1725 р.), а потім і південно-американських (1866 р.) родовищ алмазів, з удосконаленням технології огранювання, діамант знову став бажаною частиною обручки.

Багато в чому цьому сприяв Чарльз Льюїс Тіффані, що створив у 1837 р. в Нью-Йорку найбільший ювелірний магазин. В кінці XIX ст. він розробив новий дизайн обручки, який був одностайно прийнятий американцями. У обручках першого покоління обрамленням для діаманта служила оправа з шістьма зубцями, яка як би піднімала діамант і робила його більш видимим.

Цей дизайн став стандартом для обручок.

У обручках використовуються головним чином круглі діаманти.

Знаменитий ілюзіоніст Девід Копперфілд при заручини з топ-моделлю Клаудією Шиффер подарував їй каблучку з діамантом чистотою води в 5 карат. Обручка з найбільшим діамантом масою в 74 карата знаходиться в колекції знаменитої кінозірки Елізабет Тейлор.

Серед кілець є і так звані "при заручинахі". Фахівці вважають, що ці кільця, особливо з діамантами, нічим не відрізняються від обручальних. Різниця тільки в тому, з якого приводу такі кільця купуються або даруються.

Групу заручні і помолвочних кілець доповнюють ювілейні кільця, кільця любові і кільця дружби. Всі вони об'єднані загальною назвою «кільця спільного життя».

Ювілейні кільця дарують до якого-небудь важливої ​​події в житті подружжя.

Кільця любові з'явилися як наслідок лібералізації моралі, коли чоловік і жінка, проживши разом деякий час, так і не уклали між собою шлюбу.

Кільця дружби призначені для зовсім молодих людей або для розлучених пар.

Тільки на нашому заводі Ви можете знайти велику колекцію колець на всі випадки життя !!!

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія