До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Обручальні кольца історія вибору :-)


   
Чоловік, що виймає з кишені обручку в той момент, коли жінка сказала йому: «Так», напевно, був описаний лише в романах вікторіанської епохи. У реальному житті з його боку було б розумніше і правильніше спочатку дізнатися про її смаки. Наречена одна може піти в ювелірний магазин, сказати продавцю, якою сумою розташовує її наречений, і для неї спеціально відкладуть всі ті кольца, які можна було б придбати за ці гроші. Після цього наречений запросить кохану в магазин, де вона вибере те кольцо, яке їй більше сподобається. Проте частіше вони разом йдуть до магазину і там вибирають обручальні кольца.

     обручка золото      обручка золото      золото обручка

   
Наречена може вибрати собі традиційне кольцо з діамантом або з тим каменем, який підходить їй за гороскопом.
   
Якщо в сім'ї є фамільні коштовності, чоловік може показати їх нареченій і запропонувати вибрати ту річ, яка їй більше до вподоби.

   
В даний час жінки частіше воліють каблучки з великими напівдорогоцінним камінням, а кільця з дрібними діамантами втрачають колишню популярність.

   
Першими серед каменів, що прикрашають кольца замість діамантів, є аквамарини. Крім того, часто вибір наречених падає на кольца з аметистами, топазами та прозорими турмалінами.

   
Вперше наречена надягає обручку на палець при людях в день оголошення про заручини. У Сполучених Штатах це кольцо прийнято носити на безіменному пальці лівої руки. У деяких інших країнах його носять на правій руці. Під час весільної Церемонії це кольцо знімають, але знову надягають поверх весільного кольца відразу ж після її закінчення. Обручка не є неодмінним атрибутом обряду заручин. Деякі плутають обручку з весільним, вважаючи, що перше настільки ж обов'язково, як і друге. Насправді це не так. Весільні кольца є обов'язковим елементом весільної церемонії, а обручка - лише свідчить про те, що пара збирається вступити в шлюб. Чоловік може подарувати своїй нареченій обручку незалежно від того, скільки разів він був одружений раніше.

   
У більшості жінок взагалі ніколи не було обручок. Деяким з них чоловіки дарують кольца кілька років після весілля, вже маючи можливість купити саме те, що дружині напевно хотілося отримати. Іноді наречені вважають за краще відмовитися від покупки обручки, щоб витратити призначені на нього гроші на обстановку свого майбутнього будинку. Дочка може носити обручку своєї матері, але не її весільну кольцо.

   
Весільне кольцо можна купити одночасно з обручкою. Якщо цього не відбулося, його набувають пізніше, але до закінчення періоду заручин.

         обручка золото біле жовте       обручка золото біле жовте       обручка золото біле жовте
   
Незадовго до весілля наречена разом з нареченим йде в магазин і вони разом обирають їй весільну кольцо, яке купує наречений. Цього вимагає не тільки традиція, але і звичайна передбачливість - оскільки наречена збирається носити весільне кольцо багато років, їй потрібно надати можливість вибрати саме те, що їй найбільше сподобається. Як весільне кольцо найкраще виглядає звичайне кругле кольцо - плоске або бочонком - з жовтого або білого золота або платини.

   
Якщо наречений теж збирається носити весільну кольцо, наречена купує йому  кольцо під пару своєму, тільки трохи ширше, або таке, яке йому найбільше сподобається, за тієї умови, що покупка ця буде їй за статками. Чоловіки, як і жінки, носять весільні кольца на безіменному пальці лівої руки.

   
На внутрішній стороні весільного кольца можна викарбувати будь-який напис, яку забажає наречений. На широких кольцах, які носили багато років назад, нерідко можна було побачити написи з двадцяти п'яти букв і більш, не рахуючи ініціалів. Однак у наші дні, як правило, обмежуються лише ініціалами подружжя і датою весілля. 

   Тепер популярні і саморобні кольца складної конфігурації. Нерідко наречений і наречена їх роблять самостійно. Такі кольца бувають дуже гарні і можуть значити для молодих, набагато більше, ніж найдорожчі весільні кольца з діамантами.

Якщо Вас більше цікавить історія появи і розвитку обручальних колець то загляньте сюда, тут Ви зможете довідатися багато цікавого  

Тільки на нашому заводі Ви можете знайти велику колекцію колець на всі випадки життя !!!

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу

 

 

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія