До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Золота сережка у вусі покращує пам\'ять

Ювелірні вироби можуть не тільки радувати око, а й приносити користь здоров'ю - робити точковий масаж.

Для того, щоб активізувати біологічно активні точки, не обов'язково тиснути пальцями, колоти голками або робити припікання - досить і легкого короткочасного контакту з прикрасами. До наших днів дійшли поради з давньоіндійського вчення про те, які носити ювелірні вироби і навіщо.

· Сережки у нижній частині мочки вуха допомагають регулювати активність головного мозку та покращують пам'ять.

· Браслети, які надягають на руку між ліктем і плечем, впливають на рефлекторні точки, розташовані на меридіанах легенів і серця. Вони зміцнюють міокард.

· Браслети на зап'ясті допомагають регулювати функції жіночих репродуктивних органів.

· Довге намисто активізує точки, пов'язані з серцем і легенями. Правильно підібране невелике намисто навколо шиї може полегшити роботу щитовидної залози.

· Прикраса, яким оперізують талію, чинить тиск на точки, пов'язані з роботою яєчників, матки, нирок та селезінки.

· Золотий ланцюжок рятує від депресії, надаючи специфічну тонізуючу дію, а срібна - заспокоює.

Вважається, що носіння золота на правій руці подовжує життя на 10-20 років за умови, що власник прикраси намагається не робити в житті нічого поганого. При відчутті знесилення медики рекомендують носити золоті прикраси. Золото з-за його тонізуючого дії дуже підходить пані бальзаківського віку і страждаючим захворюваннями серця.

Срібний перстень на лівій руці лікує гіпертонію, підвищує імунітет, нормалізує діяльність внутрішніх органів. Срібло покращує зір, допомагає роботі головного мозку і серця, виліковує урологічні захворювання. Новітні дослідження гемології говорять також про здібності цього металу виліковувати тіреотоксіоз (підвищену функцію щитовидної залози), діабет, хронічне запалення придатків, бронхіт, гастрит, хвороби кишечника і гіпофіза. Срібло сприяє відкриттю так званого третього ока і прояву надздібностей людини.

Закільцьовані металеві предмети, до яких відносяться багато ювелірних прикрас та біжутерія, здатні пережимати енергетичні канали.

Так, на безіменному пальці знаходиться біологічно активна точка, що керує роботою ендокринної системи та виробленням жіночого молока. Якщо постійно здавлювати її кільцем, то з часом це може викликати мастопатію, гормональний збій і проблеми з репродуктивними органами. Кільце на середньому пальці може викликати атеросклероз, на вказівному - стати причиною хвороб хребта, на мізинці - пошкодити дванадцятипалу кишку.

Акупунктура і акупрессура зараз визнані офіційною медициною, і лікарі одностайно радять не носити кільця постійно. Знімайте їх хоча б на ніч, щоб біологічно активні точки на пальцях відпочили.


Джерело: «Наша Газета»

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу.

 

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія