До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Чистка золотих і срібних прикрас у домашніх умовах

 

Чистка золотих прикрас 


"Ржавеет золото, и истлевает сталь..." (А. Ахматова, "Бег времени")
  
У дійсності, «цар металів» - золото не іржавіє. Піддаються корозії метали, присутні в сплаві ювелірного виробу, такі як мідь, нікель, цинк, в основному звичайно мідь. Серед золотих прикрас не буває стовідсотково золотих, по причині того, що чисте золото метал дуже м'який і вироби з нього були б неміцними і швидко сточувалися. 

Золоті та позолочені вироби мають властивість з часом темніти, це відбувається коли мідь і срібло взаємодіє з киснем, сірководнем, вуглекислим газом і вологою житлового приміщення. 

Для того, щоб ваші золоті і позолочені вироби придбали колишній ошатний вигляд, потрібно витримати їх в міцному 25% розчині аміаку. 
Він діє на наліт оксидів міді і срібла
  
Вже потемнілі золоті вироби чистять з використанням абразивних матеріалів. При цьому слід пам'ятати, що будь-яка чистка заснована на стирання верхнього шару золота. При виготовленні чистячих паст використовують найтонші порошки корунду, білої магнезії, трепелу, карбонату свинцю, крейди. Для зв'язки таких паст використовують мильну воду, рослинне масло, вазелін. Після того, як виріб очищено, потрібно м'якою ганчіркою видалити залишки пасти і промити виріб етиловим спиртом. 
  
Якщо під рукою немає спеціальної суміші для чищення, можна скористатися зубним порошком (необхідно нанести його на вологу тканину) або зубною пастою.

 
Догляд за виробом зі срібла 


Срібло, на відміну від інших дорогоцінних металів, менш стійко до навколишнього середовища, і тому вимагає дбайливого ставлення та постійного догляду. Прикрасу зі срібла навіть при правильному догляді через час темніє і здобуває тьмяний вигляд. Для того щоб повернути сріблу блиск, необхідно промити його в мильній воді, в яку додають нашатирний спирт у пропорції 1 літр води: столова ложка спирту. Після цього срібло обполіскують теплою водою і витирають. 

Блиск срібла можна повернути, опустивши на кілька годин у воду, в яку заздалегідь необхідно покласти очищений, нарізану картоплю; після цього обполоснути і протерти прикрасу. 

Інший спосіб, який можна застосовувати для додання колишньої свіжості дорогоцінним металам. Приготувати розчин з одного літра води, 1 столової ложки солі і шкаралупи двох курячих яєць. Як тільки розчин почне кипіти, необхідно опустити в нього на 10-20 секунд ваші прикраси. Після кип'ятіння ретельно промити і протерти вироби насухо. 
  
Для того, щоб ваші прикраси зі срібла як можна довше зберегли свіжість і блиск, їх потрібно зберігати подалі від теплових джерел, вологи і світла. 
Для цього ідеально підходить скринька для прикрас.

 

А придбати нові і вишукані вироби Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби)

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія