До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Як вибрати ювелірний виріб

Ми переконані: золоту ювелірну прикрасу можна назвати кращим подарунком собі і близьким людям - адже золото століттями зберігає свою привабливість і цінність. Прикраса створює настрій, підтверджує статус, нагадує про приємні хвилини.

Ми хотіли дати вам декілька простих, але одночасно корисних порад.

Вибір магазину
Не звертайтеся у малознайомі магазини «без імені», таким чином, ви зможете убезпечити себе від покупки недоброякісного виробу. Добре, якщо компанія надає гарантію на виріб не менше 1 року. У цьому випадку, при виявленні заводського браку, виріб буде відремонтовано за рахунок продавця, або підлягає поверненню.

Вибір вироби
Покладайтеся на свій смак, але зверніть увагу на якість - поверхня (у тому числі внутрішня частина виробу), повинна бути гладка, без подряпин, ретельно відполірована.
Камені повинні бути щільно закріплені, не мати тріщин.

Традиційно під визначення дорогоцінних металів потрапляють: срібло, золото, платина і представники платинової групи (родій, рутеній, осмій, паладій, іридій). Срібло, золото, платина і паладій складають основу виробництва ювелірних прикрас. Решта ж метали застосовуються як частина сплавів, а також при нанесенні на вироби захисних і декоративних покриттів.

Додавання до основних дорогоцінним металам легуючих (допоміжних) робить сплави більш міцними і красивими. За допомогою лігатур можна змінити колір, пластичність, твердість сплаву дорогоцінних металів.

Найбільш цінну інформацію про те чи іншому вигляді сплаву можна отримати за допомогою його проби, яка встановлюється в залежності від кількості в його складі дорогоцінного металу в чистому вигляді. Ви обов'язково знайдете пробу на кожному ювелірному виробі. Якщо її немає, то або у ваших руках ексклюзивна авторська прикраса, створену знайомим ювеліром, або дешева підробка.

Проби для золота: 999, 958, 750, 585, 500 і 375.
Проби срібла: 999, 960, 925, 875, 830, 800.
Проби для платини: 950, 900 і 850.
Паладієві проби: 850 і 500.

Сумніватися у достовірності проби золота не варто - будь-який ювелірний магазин, ставиться на спеціальний облік у Державній інспекції пробірного нагляду, а продавець несе кримінальну відповідальність за порушення Закону «Про обіг дорогоцінних металів».

Вибираючи ювелірні вироби слід пам'ятати, якщо не підійшло за розміром виріб можна розширити або звузити максимум на 1,5-2 розміри. Перстень зі вставками підігнати складніше, так що потрібний розмір бажано знати заздалегідь.

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу

 

 

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія