До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Мистецтво вибору прикрас і коштовностей

Вибираємо прикраси для шиї

Існує кілька основних правил, яких слід дотримуватися, вибираючи прикраси для шиї. Чим старшою ви стаєте, тим довше і масивніше повинні бути шийні прикраси. Тонкі витончені ланцюжки під горло прикрасять тільки юну шию з молодою і ніжною шкірою.

Необхідно також враховувати будову шиї. Власницям довгої тонкої лебединою шиї підійдуть короткі намиста з круглими ніжними самоцвітами. Їм не варто надягати V-подібні прикраси - вони візуально подовжують шию.

Тим, у кого шия коротка, краще носити ланцюжки і намиста довше ключиць не менше ніж на п'ять сантиметрів.

Пані з міцною повною шиєю підійдуть великі ланцюжки і намиста не коротше 46 см. Слід уникати коротких, і особливо круглих, шийних прикрас.

Тим, у кого дуже тонка шия, потрібно уникати прикрас, щільно охоплюючих шию, а також важких і потужних, закривають ключиці.

Вибираємо сережки

Вибираючи прикраси для вух потрібно зупинитися на тих, форма яких відрізняється від форми обличчя. Круглі великі сережки не підходять жінкам з широким круглим або серцеподібною овалом лиця. Цим жінкам не варто надягати сережки у вигляді кілець, а краще використовувати подовжені і плоскі, з підвісками. Не варто купувати сережки з чіткими геометричними обрисами, більш придатними виявляться сережки зігнутої конфігурації.

Дівчатам з довгастим подовженим овалом лиця не рекомендується носити у вухах довгі підвіски. Їм підійдуть кільцеподібні сережки, широкі сережки випуклої форми.

Власницям «трикутних» лиць не слід носити сережки чіткої трикутної форми, а дамам з «квадратними» лицями не варто надягати сережки квадратної і прямокутної форми. І тим, й іншим краще підійдуть сережки абстрактних обрисів.

Не варто думати, що вуха неправильної форми будуть виправлені сережками, тим більше великими з яскравими каменями. У цьому випадку буде правильно не привертати уваги до вух. При виборі сережок слід звертати увагу на колір вставок-каменів, які повинні поєднуватися з кольором очей.

Вибираємо кільця

При виборі кільця потрібно враховувати вік жінки. Ніжність юної шкіри підкреслять тонкі, нескладні за дизайном кільця або кільця з невеликими вставками з каміння.

Великі кільця з великими самоцвітами підійдуть дамі у віці. Маленьке кільце приверне зайву увагу до її рук, які вже не такі хороші. Можливо, тому на заході прийнято на десятирічну річницю весілля міняти обручки.

Вибираючи кільце, не варто забувати і про форму пальців. Пані з довгими тонкими пальцями підійдуть кільця, виготовлені в горизонтальному дизайні, а також складальні і масивні кільця.

Жінкам з короткими пальцями не рекомендується носити широкі кільця, що закривають весь простір між двома суглобами. Візуально подовжить кисть кільце вертикального або асиметричного дизайну, з трикутними мотивами. Слід уникати вставок з великих круглих каменів.

Власницям вузлуватих, «чоловічих» рук з великими суглобами можна запропонувати широкі кільця з великими самоцвітами. Такі прикраси здатні візуально зменшити суглоби.

Вибираємо браслети

Вибираючи браслети, слід переконатися, що вони якраз: в простір між браслетом і зап'ястям повинен входити один палець. Якщо браслет складається з ланок, то вони повинні бути точно підігнаними один до одного. Якщо хоча б на одній ділянці відстань між ланками більше, ніж належить, з часом там з'являться заломи і браслет втратить чіткість ліній. Застібка повинна легко відкриватися і закриватися навіть на новому браслеті, не мати тріщин та інших пошкоджень. Браслет не впаде з руки, якщо в ньому є додатковий механізм. Наприклад, вільні ланцюжка або жорсткий фігурний фіксатор у формі вісімки.

Тонкі браслети-ланцюжки рекомендуються тільки власницям вузьких зап'ясть (або щиколоток). Їм також підійдуть браслети, щільно охоплюють зап'ястя або лікоть.

Від випираючих на зап'ястях кісточок відверне увагу браслет з великих рухливих ланок, браслет зі вставками з каменів або круглий браслет середньої товщини. Добре будуть виглядати також п'ять-сім вузьких браслетів-кілець, одягнених одночасно.

Широкі зап'ястя вимагають масивних браслетів, які ні в якому разі не повинні щільно прилягати до руки.

Браслети з строкатими візерунками не поєднуються з суворою одягом, широкі і масивні браслети краще надягати з нарядами з гладких тканин.

Вибираємо брошки

Вибираючи брошку, слід звернути увагу на шпильку - вона повинна бути пружною, не мати задирок, не виступати за межі самої прикраси і не розкриватися мимовільно. Брошки - це завершальна деталь туалету, тому підбирати їх потрібно з особливою ретельністю, тим більше що вони рідко входять в комплект або гарнітур, а частіше продаються окремо.

Зазвичай брошки заколюють трохи збоку, біля краю круглої горловини плаття або прикріплюють до лацкана жакета. Можна прикрасити брошкою одворот светри. Великою масивної брошкою можна застебнути пояс асиметричнї сукні або закріпити запáх спідниці. Брошка не поєднується з сукнею, у якого є блискучі гудзики, не підійде вона і до костюма спортивного крою.

 

Продовження теми вибору прикрас : 

       Весняні прикраси, або Що подарувати на 8 Березня 

       Подарунок жінці, подарунок дівчині, подарунок на річницю весілля

       Як вибрати ювелірний виріб

 

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу       

 

 

 

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія