До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Вибираємо подарунок до пам\'ятних дат та особливих випадків

Чи відомо Вам:

На перший зуб прийнято немовляті дарувати срібну ложку.

У слов"ян була традиція дарувати дівчинці перші сережки на п'ять років, і подарунок цей повинен був піднести батько. Зараз дівчинці дарують маленькі сережки на хрестини.

Дівчаткам прийнято дарувати тонкі ланцюжки на шию і витончені золоті кулони, а також вироби з бірюзою, яка вважається каменем-покровителем дітей і підлітків.

Юній дівчині можна піднести золоті сережки-цвяшки або витончене тонке колечко.

На закінчення школи зазвичай підносять перше дороге кольцо з кількома невеликими дорогоцінними каменями: смарагдами, сапфірами, гранатами або діамантами.

На Русі закоханий юнак у якості першого подарунка підносив своєї обраниці намисто - цей подарунок дівчину ні до чого не зобов'язував. Ця традиція дійшла й до нас - зараз юнаки дарують улюбленим їм дівчатам витончені золоті ланцюжки та кулони.

Найбільш поширений звичай, пов'язаний з прикрасами, - це дарування заручних і весільних колець. При цьому західні і російські традиції дещо відрізняються. У Європі та Америці розрізняють весільні кольца і ​​заручальні. У нас же така різниця найчастіше відсутня. Обручки - частіше за все з великим діамантом або кількома діамантами в ряд - підносяться під час заручин або в той момент, коли чоловік робить пропозицію. Весільні кольца - золоті, срібні або платинові, зазвичай без каменів або з каменями, трохи утопленими в глибину. На їх внутрішній стороні можуть бути вигравірувані слова любові, ініціали нареченого і нареченої або дата весілля. Весільними кольцами (у нас їх найчастіше називають обручками) наречений і наречена обмінюються під час реєстрації шлюбу або вінчання. Якщо у нареченої є заручальне кольцо, під час цієї процедури воно знімається і потім надівається поверх весільного кольца.

На кожну річницю чоловік підносить своїй дружині прикраси, виділяючи особливо значущими подарунками ювілейні дати. Третя річниця - перлове прикраса, п'ята - прикраса з сапфіром, десята - з діамантом, двадцята - зі смарагдом. Двадцятип'ятирічний ювілей вважається срібним, а п'ятдесятирічний - золотим. Саме на ці дати підносяться найбільші подарунки.(детальніше можна взнати тут)

Ще одна непогана традиція прийшла до нас з Італії. Якщо чоловік чим-небудь засмучувала свою обраницю, то на знак примирення зазвичай підносив ювелірну прикрасу.

Гарною традицією, несправедливо забутою , але широко поширеною за кордоном, залишається привітання молодої жінки, що стала мамою. Чоловік на знак подяки за народженого первістка підносить дружині дорогу ювелірну прикрасу. При цьому народження кожної наступної дитини обіцяє жінці подарунки не тільки від чоловіка, але і від його найближчих родичів.

На Русі також вважалося, що бурштинові намиста служать оберегом для вагітних жінок, а янтар, покладений в ліжечко, приносить силу і здоров'я немовлятам.

 

Інші статті на тему вибору подарунку:

       Весняні прикраси, або Що подарувати на 8 Березня

       Подарунок жінці, подарунок дівчині, подарунок на річницю весілля

       Мистецтво вибору прикрас і коштовностей

       Вибір дорогоцінного каменя в залежності від професії

 

 

Тільки на нашому заводі Ви можете знайти велику колекцію виробів із дорогоцінним камінням на всі випадки життя !!!

Придбати нові і вишукані вироби  Ви можете на нашому підприємстві (список наших фірмових магазинів  і торгових точок де продаються наші вироби). Безпосередньо у наших фірмових магазинах Ви можете обміняти страрі вироби на нові з доплатою за роботу

 

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія